Верифікований профіль
4
Верифіковані рекомендації
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
2
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3472
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (2)

  • VALION
    96 998 $
    1 448 $/м²

    Повітряних Сил просп. (Повітрофлотський), 56-Г

    2 кімнати
    67 / 30 / 18 м²
    поверх 7 з 26
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Продажа 2к квартири ЖК OK`Land проспект Повітрофлотський, 56 Солом’янський район м.Киева. • Будинок зданий в експлуатацію 2025 року. • Загальна площа 67 кв.м, кухня 18,6 кв.м. на 7 поверсі 25 поверхового будинку. • Квартира після будівельників дає можливість зробити квартиру з ексклюзивним індивидуальним плануванням. • Територія закритого типу, будинок знаходиться під відео наглядом та охороною. Є підземна паркова. • Будинок знаходиться в зручному та затишному місці. Зручна та розвинена інфраструктура – школи, дитячі садки, супермаркети, транспортний вузол. Залізничний вокзал та аеродром Жуляни( 5-10 хвилин) транспортом Дзвоніть. Швидко організуємо показ.
    Рієлтор
  • VALION
    70 000 $
    1 599 $/м²

    Повітряних Сил просп. (Повітрофлотський), 56

    1 кімната
    44 / 18 / 15 м²
    поверх 6 з 26
    сьогодні
    Продажа 1к квартири ЖК OK`Land проспект Повітрофлотський, 56 Солом’янський район м.Киева. • Будинок зданий в експлуатацію травні 2025 року. • Загальна площа 43,77кв.м, кухня 15,2кв.м. на 6 поверсі 25 поверхового будинку. • Квартира після будівельників дає можливість зробити квартиру з ексклюзивним індивидуальним плануванням. • Територія закритого типу, будинок знаходиться під відео наглядом та охороною. Є підземна паркова. • Будинок знаходиться в зручному та затишному місці. Зручна та розвинена інфраструктура – школи, дитячі садки, супермаркети, транспортний вузол. Залізничний вокзал та аеродром Жуляни( 5-10 хвилин) транспортом Дзвоніть. Швидко організуємо показ. Ціна 70000 у.о.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.